Category Archives: Без категорії

У перші класи зараховано (станом на 03.09.2018р)

1. Балій
2. Банько
3. Берчака
4. Білань
5. Бортнік
6. Бриль
7. Будейкіна
8. Вербінського
9. Вихора
10. Войнаровську
11. Галятовську
12. Герасим
13. Голко
14. Горбач
15. Грицак
16. Грищук
17. Дзіковську
18. Дикого А
19. Долінську
20. Зайченко
21. Зубрицького
22. Івашківа
23. Калитовського
24. Коротюк
25. Кравченка
26. Курку
27. Луцик
28. Люзович
29. Мишок
30. Муринюк
31. Новосад
32. Пилипчука
33. Притулу
34. Рудого
35. Сенчук
36. Сковрон
37. Скрипченка
38. Смерик
39. Степанову
40. Тоаку
41. Тоаку
42. Турко
43. Федащин
44. Філіповича
45. Шевчука
46. Шийку
47. Шнайдер
48. Шостака
49. Юпина
50. Яцейко
51 Дикого М

Вакансії по класах станом на 31.09.2018року

Клас К-сть учнів
1-А 26 4
1-Б 26 4
1 класи 52  
2-А 29 1
2-Б 31
2 класи 60  
3-А 32
3-Б 30 6
3 класи 62
4-А 31  
4-Б 23 7
4-В 24 6
4 класи 78  
по 1-4 кл 252  
І гм 25 5
5 кл 21 9
5 класи 46  
6 кл 30
ІІ гм 30
6 класи 60  
7 кл 25 5
ІІІ гм 29 1
7 класи 54
8 кл 31  
4 гм 31
8 класи 62
9 кл 30  
5 гм 30
9 класи 60
по 5-9 кл 282  
10 клас 29 1
7 гм 29 1
по 10-11 кл 58  
21 клас
у них учнів 593  
 
 

День пам’яті і примирення

8 травня у День пам’яті і примирення та з нагоди 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні новообраний склад ради Шкільного Містечка провів акцію «Маки пам’яті», до якої долучилися учні 5-11 класів. Учасники самоврядування разом з іншими шкільними активістами упродовж перерв виготовляли паперові квіти маку та вручали усім школярам, акцентуючи увагу на тому, що це – символ пам’яті про жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності.

Не залишилися осторонь і учні початкових класів: вони виготовили такі квітки напередодні разом зі своїми учителями.

Шановні батьки майбутніх першокласників!

Інформуємо Вас про те, що до заяви у 1-й клас обов’язково додаються такі документи:

 1. Копія свідоцтва про народження ( мати із собоюі показати оригінал)
 2. Медична довідка № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду» (наказ МОЗ від 16.08.2010 №682)
 3. Для дітей, які проживають у мікрорайоні школи ( вул. Львівська 27,29, 31, 33, 35, 37,39, 41; вул Театральна 11, 12, 13, 14,15, 16, 17, 18, 20; вул. 22 Січня 2, 4, 6, 8, 20, 22, 21, 22-А,24, 26, фінські будинки), вул. Грушевського 32, 34) один із батьків дитини подає копію одного з документів, що підтверджує місце проживання на території обслуговування закладу:
 • паспорт громадянина України
 • довідка про реєстрацію місця проживання
 • документ, що засвідчує право користування житлом (договір найму, оренди) чи ін.. документ

 

Радимо готувати ці документи та чекати на повідомлення про батьківські збори, які відбудуться  найближчим часом

 

Дирекція ЧНВК №13

 

Встати, суд іде!

18 квітня 2018 року під час проведення Тижня правових знань  учні VI гімназійного класу ЧНВК 13 здійснили навчальну екскурсію в Червоноградський міський суд,що була проведена як цікава захоплююча гра – “квест”, де у кожному кабінеті, який ми відвідали, на нас чекало певне завдання.

Це було досить пізнавально, оскільки ми ще дуже мало обізнані із особливостями юридичних спеціальностей. Ми мали можливість стати учасниками імпровізованого судового засідання, де, за легендою, були порушені права випускниці школи – помилка у прізвищі позивачки в атестаті про загальну освіту. Майстерно провели засідання суддя – Жураковський А.І.,а сектерарем була Марковець Т.Л. Після цього дійства ми мали змогу задати питання, які цікавили та отримати чіткі фахові  відповіді самого судді.

Самі ж учні відреагували на поїздку так:

Запотічний Павло:”Екскурсія була дуже пізнавальною, оскільки мало хто до того був у суді, тим більше, що на засідання пускають лише після досягнення вісімнадяцятирічного віку. Також ми дізнались, як захищати свої права…”.

Федонюк Ірина:”Ніколи не думала, що робота в юридичній сфері є настільки цікавою. Завдяки працівникам суду ми поринули у саму “кухню” цього процесу. Ця екскурсія запам’ятається нам надовго. У майбутньому була б не проти відвідати суд ще раз, але лише у ролі спостерігача.

Михальчук Сергій:”Вразило те, наскільки уважними та гостинними були до нас працівники суду і змогли дуже цікаво розказати про свої професії”.

Continue reading

Семінар-практикум заступників директорів з навчально-виховної роботи

20 квітня 2018 року в ЧНВК №13 відбувся семінар-практикум заступників директорів з навчально-виховної роботи. З вітальним словом  до гостей семінару звернулась директор Парійчук Л. П. Заступник директора Мельник О. П. розповіла про застосування інноваційних технологій педагогами школи, а саме: про стратегію «перевернутого класу», про веб-квест технології, про музейну педагогіку та про інновації на уроках фізичної культури. Учитель Сінкіна К. В. провела майстер-клас «Використання тестового сервісу Plickers на уроках англійської мови”. Цікавою була екскурсія у музей декоративно-прикладного мистецтва, яку провела вчитель мистецтва Мартинович О. Я. У роботі семінару також брала участь заступник директора ЛОІППО Товкало М. Я, яка розповіла про індикатори  НУШ  на уроці. Програма семінару була насиченою і змістовною.

Казка у гості прийшла

16 квітня учні та вчителі початкової школи ЧНВК №13 радо вітали Лесю Кічуру – авторку чудових книг “Добрі мамині казки” та “Магія Різдва”. Було надзвичайно цікавою: діти слухали казки, відгадували запитання вікторини, мали можливість поспілкуватися з казкаркою. Дякуємо Вам, пані Лесю, за цю неза бутню зустріч.

УВАГА!!!

З великої вдячності за незламність, мужність, вірність Україні упродовж 4-х років російської агресії, готуємо подарунки нашим захисникам!

З радістю приймаємо від вас (у каб. 27)

 • солодощі,
 • шоколад,
 • домашні консервації,
 • чай та каву у пакетиках,
 • шкарпетки,
 • засоби гігієни (мило, ВОЛОГІ СЕРВЕТКИ та ін.).

Обов’язково напишіть листа воїну! Шановні батьки, долучайтеся!!!

Шкільне Містечко

Маємо призерів

ВСЕУКРАЇНСЬКОГО рівня!!!

 

 

 

Учениця VII гімназійного класу Прокопенко Юлія – ІІІ місце у IV етапі олімпіади з географії

(учитель Катарина І.М.);

 

 

 

 

 

Учениця VI гімназійного класу

 Федонюк Ірина – ІІІ місце у IV етапі олімпіади з французької мови;

(учитель Самсін О.В.);

 

 

 

 

Учениця VI гімназійного класу

 Заблоцька Вікторія – І місце у конкурсі “Як я розумію український інтерес”

(учитель Мельник О.П.) 

 

Вітаємо з перемогою !!!

 

Тиждень Духовності

 У понеділок 19 березня відбулось відкриття тижня духовності спільною молитвою вчителів, учнів, батьків. Повчальними були духовні поради насоятеля Спасо-Преображенського храму м. Соснівки о. Миколи Виняра.

 

Учні 4-а класу цікаво і змістовно провели квест “У пошуках біблійних скарбів”. Переможцями стала команда Коліди Ліани.

 

 

 

 

 

Учні 6 гімназійного класу Запотічний Павло та Заблоцька Вікторія взяли участь у міській науково-практичній конференції старшокласників з християнськох етики на тему “Хочу бути людиною” (до 85-их роковин від дня народження Верховного архієпископа УГКЦ, Блажейнішого Любомира Гузара).

“Шкільне містечко” на чолі з мером Колачником Ростиславом для учнів школи провели “Перерви з Богом”. Цікавими були християнські ігри та пісні.

 

Учні 6 класу з їхнім керівником Мартинович О. Я. провели цікавий захід “Козацькому роду нема переводу” де звучали подяки захисникам України.

 

 

 

 

У четвер 22 березня відбулись зустрічі учнів з викладачем Львівської політехніки Зиновієм Боровцем. Учні розважали про важливе значення віри в житті людини.

 

 

Священик УГКЦ м. Соснівки о. Іван Цінцірук під час зустрічі з учнями наголосив про важливе значення посту, як способу єднання з Богом.

Учні 5 гімназійного скласу з керівником Бусько Т. І. розважали про духовні цінності під час виховного заходу “Дорога до храму”

 

 

 

Духовні повчання подав настоятель УГКЦ м. Соснівки о. Зиновій Буньо на шкільній лінійці під час закриття тижня духовності.

 

 

 

 

Знайомство з першими жителями суходолу та іншими тваринами

3 березня учні 3-А,3-Б та 3-В класів відвідали виставку тварин у місті Червоноград. Тварини, які першими заселили суходіл – плазуни, були представлені зміями і черепахами. Особливо дітей вразив нільський крокодил (на фото). Птахи були представлені тропічними папугами. Та найбільше зацікавили учнів звірі-мавпочки та лемури. З мавпочкою Аркашею вони залюбки фотографувались.

ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ

      “Любити життя, цінувати кожну його хвилину, нести радість, у книгах-шукати істину, у людях – мудрість» . Вона насправді любила життя й усіх, хто були поруч: своїх учнів, колег і, звичайно ж, свою родину. Михалевич Галина Григорівна, учитель початкових класів , яка понад 30 років самовіддано і творчо працювала у ЧНВК №13. Завжди весела, життєрадісна, доброзичлива, енергійна, вона тривалий час  знаходила сили  для  боротьби із важкою недугою. Але 25 лютого 2018 року її зболене серце зупинилось. Сумуємо  через втрату такої рідної для нас людини.. Молимось за упокій душі померлої та висловлюємо співчуття її рідним та близьким.