Category Archives: Без категорії

Казка у гості прийшла

16 квітня учні та вчителі початкової школи ЧНВК №13 радо вітали Лесю Кічуру – авторку чудових книг “Добрі мамині казки” та “Магія Різдва”. Було надзвичайно цікавою: діти слухали казки, відгадували запитання вікторини, мали можливість поспілкуватися з казкаркою. Дякуємо Вам, пані Лесю, за цю неза бутню зустріч.

УВАГА!!!

З великої вдячності за незламність, мужність, вірність Україні упродовж 4-х років російської агресії, готуємо подарунки нашим захисникам!

З радістю приймаємо від вас (у каб. 27)

  • солодощі,
  • шоколад,
  • домашні консервації,
  • чай та каву у пакетиках,
  • шкарпетки,
  • засоби гігієни (мило, ВОЛОГІ СЕРВЕТКИ та ін.).

Обов’язково напишіть листа воїну! Шановні батьки, долучайтеся!!!

Шкільне Містечко

Маємо призерів

ВСЕУКРАЇНСЬКОГО рівня!!!

 

 

 

Учениця VII гімназійного класу Прокопенко Юлія – ІІІ місце у IV етапі олімпіади з географії

(учитель Катарина І.М.);

 

 

 

 

 

Учениця VI гімназійного класу

 Федонюк Ірина – ІІІ місце у IV етапі олімпіади з французької мови;

(учитель Самсін О.В.);

 

 

 

 

Учениця VI гімназійного класу

 Заблоцька Вікторія – І місце у конкурсі “Як я розумію український інтерес”

(учитель Мельник О.П.) 

 

Вітаємо з перемогою !!!

 

Тиждень Духовності

 У понеділок 19 березня відбулось відкриття тижня духовності спільною молитвою вчителів, учнів, батьків. Повчальними були духовні поради насоятеля Спасо-Преображенського храму м. Соснівки о. Миколи Виняра.

 

Учні 4-а класу цікаво і змістовно провели квест “У пошуках біблійних скарбів”. Переможцями стала команда Коліди Ліани.

 

 

 

 

 

Учні 6 гімназійного класу Запотічний Павло та Заблоцька Вікторія взяли участь у міській науково-практичній конференції старшокласників з християнськох етики на тему “Хочу бути людиною” (до 85-их роковин від дня народження Верховного архієпископа УГКЦ, Блажейнішого Любомира Гузара).

“Шкільне містечко” на чолі з мером Колачником Ростиславом для учнів школи провели “Перерви з Богом”. Цікавими були християнські ігри та пісні.

 

Учні 6 класу з їхнім керівником Мартинович О. Я. провели цікавий захід “Козацькому роду нема переводу” де звучали подяки захисникам України.

 

 

 

 

У четвер 22 березня відбулись зустрічі учнів з викладачем Львівської політехніки Зиновієм Боровцем. Учні розважали про важливе значення віри в житті людини.

 

 

Священик УГКЦ м. Соснівки о. Іван Цінцірук під час зустрічі з учнями наголосив про важливе значення посту, як способу єднання з Богом.

Учні 5 гімназійного скласу з керівником Бусько Т. І. розважали про духовні цінності під час виховного заходу “Дорога до храму”

 

 

 

Духовні повчання подав настоятель УГКЦ м. Соснівки о. Зиновій Буньо на шкільній лінійці під час закриття тижня духовності.

 

 

 

 

Знайомство з першими жителями суходолу та іншими тваринами

3 березня учні 3-А,3-Б та 3-В класів відвідали виставку тварин у місті Червоноград. Тварини, які першими заселили суходіл – плазуни, були представлені зміями і черепахами. Особливо дітей вразив нільський крокодил (на фото). Птахи були представлені тропічними папугами. Та найбільше зацікавили учнів звірі-мавпочки та лемури. З мавпочкою Аркашею вони залюбки фотографувались.

ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ

      “Любити життя, цінувати кожну його хвилину, нести радість, у книгах-шукати істину, у людях – мудрість» . Вона насправді любила життя й усіх, хто були поруч: своїх учнів, колег і, звичайно ж, свою родину. Михалевич Галина Григорівна, учитель початкових класів , яка понад 30 років самовіддано і творчо працювала у ЧНВК №13. Завжди весела, життєрадісна, доброзичлива, енергійна, вона тривалий час  знаходила сили  для  боротьби із важкою недугою. Але 25 лютого 2018 року її зболене серце зупинилось. Сумуємо  через втрату такої рідної для нас людини.. Молимось за упокій душі померлої та висловлюємо співчуття її рідним та близьким.

 

 

Пам’яті Героїв Небесної Сотні

20 лютого 2018 року учасники Шкільного Містечка провели акцію «Я пам’ятаю», під час якої вшанували Героїв Небесної Сотні. Заступник директора Катарина І.М. у вступному слові пригадала про трагічні події зими 2014 року. Вірш, присвячений Небесній Сотні пролунав з вуст Притулки Тетяни та Забави Анни. Кожен член Ради Шкільного Містечка сказав про своє розуміння подвигу майданівців. Після хвилини скорботи представники усіх класів запалили свічки у Куточку пам’яті Героїв Небесної Сотні.

«Пам’ять Майдану не повинна згасати» – таким був лейтмотив виступу відомої соснівчанки Віри Олеш перед учнями 9-11 класів на зустрічі, що присвячена Дню пам’яті Героїв Небесної Сотні. Емоційну, проникливу розповідь гості про свої «5 Майданів» – перебування у вирі тих знаменних подій 2013-2014 років, доповнювали власні світлини. На очах багатьох старшокласників бриніли сльози, коли мова зайшла про найтрагічніші дні розстрілів на Майдані.  Заступник директора Катарина І.М. подякувала пані Вірі за таку щиру зустріч і наголосила, що найкращою подякою нашим Героям буде наша жива пам’ять про Майдан – пам’ять, яка підтверджена власними діями.

Що нового?

Дирекція, педагогічний колектив, батьки учнів Червоноградського навчально-виховного комплексу № 13 висловлюють подяку депутатові Львівської обласної ради (виборчий округ № 29) Грабінському Ігорю Мироновичу за активну співпрацю, постійну увагу до вирішення потреб школи та вагомий внесок щодо залучення позабюджетних спонсорських коштів у проведенні капітального ремонту санвузлів для учнів початкової школи.

А також висловлюємо подяку в.о.директора ПАТ «Львівська вугільна компанія» Б.О.Кулішу, директорові ПАТ «Шахта «Надія» Пугачу М.П.

Пізнавальна поїздка до Луцького професійного училища

Мартинович Оксана, учитель образотворчого мистецтва ЧНВК №13, в межах співпраці з Луцьким професійним училищем будівництва та архітектури, оглянули музей училища та дізналися спеціалістів яких професій готують у навчальному закладі.

Поважний гість – німецький художник Артур Клоуз

У межах співпраці з Центром модерного мистецтва міста Хомбрессен у Німеччині 17.02.2018 року школу відвідав відомий німецький художник Артур Клоуз. Він подарував дітям виконані ним комікси. Учні факультативу “Дерево життя ” під керівництвом Мартинович О.Я. піготували творчу виставку своїх робіт, яка  помандрувала у Хомбрессен.

Свої права ти добре знай, їх шануй і захищай!

1 лютого 2018 року  у ЧНВК №13 вихователь ГПД, Запісоцька О. Г. провела виховний захід  «Свої права ти добре знай, їх шануй і захищай!». Метою заходу було ознайомити дітей з їхніми правами, формувати уміння дотримуватись правових свобод та обов’язків дитини, виховувати патріотичні почуття, товариськість, любов до ближнього, до природи. Під час виховного заходу учні 2-4 класів грали у гру «Їстівне – не їстівне», інсценізували історію «Дитина та її права», провели  музичну гру «Роби як я».

 

 

Армійський гарт

У День Збройних сил України юнаки 10-11 класів – майбутні захисники Вітчизни –  пройшли випробування на міцність, витривалість, ерудицію у традиційних шкільних змаганнях «Армійський гарт». Команди підготували представлення, вправлялись у стройовій ході, відповідали на запитання тематичної вікторини, і, звичайно, змагались  у військово – спортивних конкурсах. Особливістю цьогорічного дійства став конкурс «Герої України», який виявив і поглибив знання учнів про справжніх Героїв нашої країни новітньої доби.

Проведення таких свят формує гармонійну особистість, яка усвідомлює свою належність до сучасної Української Держави; виховує моральні, естетичні якості, почуття патріотизму та поваги до Збройних Сил  України.