Monthly Archives: Березень 2018

Тиждень Духовності

 У понеділок 19 березня відбулось відкриття тижня духовності спільною молитвою вчителів, учнів, батьків. Повчальними були духовні поради насоятеля Спасо-Преображенського храму м. Соснівки о. Миколи Виняра.

 

Учні 4-а класу цікаво і змістовно провели квест “У пошуках біблійних скарбів”. Переможцями стала команда Коліди Ліани.

 

 

 

 

 

Учні 6 гімназійного класу Запотічний Павло та Заблоцька Вікторія взяли участь у міській науково-практичній конференції старшокласників з християнськох етики на тему “Хочу бути людиною” (до 85-их роковин від дня народження Верховного архієпископа УГКЦ, Блажейнішого Любомира Гузара).

“Шкільне містечко” на чолі з мером Колачником Ростиславом для учнів школи провели “Перерви з Богом”. Цікавими були християнські ігри та пісні.

 

Учні 6 класу з їхнім керівником Мартинович О. Я. провели цікавий захід “Козацькому роду нема переводу” де звучали подяки захисникам України.

 

 

 

 

У четвер 22 березня відбулись зустрічі учнів з викладачем Львівської політехніки Зиновієм Боровцем. Учні розважали про важливе значення віри в житті людини.

 

 

Священик УГКЦ м. Соснівки о. Іван Цінцірук під час зустрічі з учнями наголосив про важливе значення посту, як способу єднання з Богом.

Учні 5 гімназійного скласу з керівником Бусько Т. І. розважали про духовні цінності під час виховного заходу “Дорога до храму”

 

 

 

Духовні повчання подав настоятель УГКЦ м. Соснівки о. Зиновій Буньо на шкільній лінійці під час закриття тижня духовності.

 

 

 

 

Знайомство з першими жителями суходолу та іншими тваринами

3 березня учні 3-А,3-Б та 3-В класів відвідали виставку тварин у місті Червоноград. Тварини, які першими заселили суходіл – плазуни, були представлені зміями і черепахами. Особливо дітей вразив нільський крокодил (на фото). Птахи були представлені тропічними папугами. Та найбільше зацікавили учнів звірі-мавпочки та лемури. З мавпочкою Аркашею вони залюбки фотографувались.

ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ

      “Любити життя, цінувати кожну його хвилину, нести радість, у книгах-шукати істину, у людях – мудрість» . Вона насправді любила життя й усіх, хто були поруч: своїх учнів, колег і, звичайно ж, свою родину. Михалевич Галина Григорівна, учитель початкових класів , яка понад 30 років самовіддано і творчо працювала у ЧНВК №13. Завжди весела, життєрадісна, доброзичлива, енергійна, вона тривалий час  знаходила сили  для  боротьби із важкою недугою. Але 25 лютого 2018 року її зболене серце зупинилось. Сумуємо  через втрату такої рідної для нас людини.. Молимось за упокій душі померлої та висловлюємо співчуття її рідним та близьким.

 

 

Пам’яті Героїв Небесної Сотні

20 лютого 2018 року учасники Шкільного Містечка провели акцію «Я пам’ятаю», під час якої вшанували Героїв Небесної Сотні. Заступник директора Катарина І.М. у вступному слові пригадала про трагічні події зими 2014 року. Вірш, присвячений Небесній Сотні пролунав з вуст Притулки Тетяни та Забави Анни. Кожен член Ради Шкільного Містечка сказав про своє розуміння подвигу майданівців. Після хвилини скорботи представники усіх класів запалили свічки у Куточку пам’яті Героїв Небесної Сотні.

«Пам’ять Майдану не повинна згасати» – таким був лейтмотив виступу відомої соснівчанки Віри Олеш перед учнями 9-11 класів на зустрічі, що присвячена Дню пам’яті Героїв Небесної Сотні. Емоційну, проникливу розповідь гості про свої «5 Майданів» – перебування у вирі тих знаменних подій 2013-2014 років, доповнювали власні світлини. На очах багатьох старшокласників бриніли сльози, коли мова зайшла про найтрагічніші дні розстрілів на Майдані.  Заступник директора Катарина І.М. подякувала пані Вірі за таку щиру зустріч і наголосила, що найкращою подякою нашим Героям буде наша жива пам’ять про Майдан – пам’ять, яка підтверджена власними діями.