Monthly Archives: Травень 2018

День пам’яті і примирення

8 травня у День пам’яті і примирення та з нагоди 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні новообраний склад ради Шкільного Містечка провів акцію «Маки пам’яті», до якої долучилися учні 5-11 класів. Учасники самоврядування разом з іншими шкільними активістами упродовж перерв виготовляли паперові квіти маку та вручали усім школярам, акцентуючи увагу на тому, що це – символ пам’яті про жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності.

Не залишилися осторонь і учні початкових класів: вони виготовили такі квітки напередодні разом зі своїми учителями.

Шановні батьки майбутніх першокласників!

Інформуємо Вас про те, що до заяви у 1-й клас обов’язково додаються такі документи:

  1. Копія свідоцтва про народження ( мати із собоюі показати оригінал)
  2. Медична довідка № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду» (наказ МОЗ від 16.08.2010 №682)
  3. Для дітей, які проживають у мікрорайоні школи ( вул. Львівська 27,29, 31, 33, 35, 37,39, 41; вул Театральна 11, 12, 13, 14,15, 16, 17, 18, 20; вул. 22 Січня 2, 4, 6, 8, 20, 22, 21, 22-А,24, 26, фінські будинки), вул. Грушевського 32, 34) один із батьків дитини подає копію одного з документів, що підтверджує місце проживання на території обслуговування закладу:
  • паспорт громадянина України
  • довідка про реєстрацію місця проживання
  • документ, що засвідчує право користування житлом (договір найму, оренди) чи ін.. документ

 

Радимо готувати ці документи та чекати на повідомлення про батьківські збори, які відбудуться  найближчим часом

 

Дирекція ЧНВК №13

 

Встати, суд іде!

18 квітня 2018 року під час проведення Тижня правових знань  учні VI гімназійного класу ЧНВК 13 здійснили навчальну екскурсію в Червоноградський міський суд,що була проведена як цікава захоплююча гра – “квест”, де у кожному кабінеті, який ми відвідали, на нас чекало певне завдання.

Це було досить пізнавально, оскільки ми ще дуже мало обізнані із особливостями юридичних спеціальностей. Ми мали можливість стати учасниками імпровізованого судового засідання, де, за легендою, були порушені права випускниці школи – помилка у прізвищі позивачки в атестаті про загальну освіту. Майстерно провели засідання суддя – Жураковський А.І.,а сектерарем була Марковець Т.Л. Після цього дійства ми мали змогу задати питання, які цікавили та отримати чіткі фахові  відповіді самого судді.

Самі ж учні відреагували на поїздку так:

Запотічний Павло:”Екскурсія була дуже пізнавальною, оскільки мало хто до того був у суді, тим більше, що на засідання пускають лише після досягнення вісімнадяцятирічного віку. Також ми дізнались, як захищати свої права…”.

Федонюк Ірина:”Ніколи не думала, що робота в юридичній сфері є настільки цікавою. Завдяки працівникам суду ми поринули у саму “кухню” цього процесу. Ця екскурсія запам’ятається нам надовго. У майбутньому була б не проти відвідати суд ще раз, але лише у ролі спостерігача.

Михальчук Сергій:”Вразило те, наскільки уважними та гостинними були до нас працівники суду і змогли дуже цікаво розказати про свої професії”.

Continue reading