Прощання з Букварем

19 травня 2016 року у ЧНВК № 13 пройшло свято «Прощання  з  Букварем». 79 першокласників з цікавістю спостерігали, як Королева Темряви намагалася завадити Буквам, родині, Ябідці та Забіяці  підготувати свято. Але завдяки учням 1-х класів, їх згуртованості та навченості, Буквар був врятований. Щоб перемогти Королеву Темряви, діти відгадували загадки, розв’язували «живий кросворд», виконували завдання комп’ютерної гри «Українська абетка», розгадували  вікторину «Чи уважно ти читав Буквар». Не минулося й без смішних сценок із шкільного життя. Діти також розказували вірші і співали пісні англійською мовою.

До розв’язування завдань залучили і батьків. Вони склали іспит і були переведені до  2 класу. На згадку про свято Букварик подарував дітям книжки для 2-го класу.

Також   у святкуванні активну участь приймали   учні 1-го гімназійного та 5-х класів. Це  Демчина К.,Красноженна В., Кучеренко К.,Матійків В., Мельник А., Бойко С.,Грицак М.,Домашевичи Л. та А.,Лянг Ю., Опанович Т., Сковрон В., Чумак М.DSCN1994 DSCN1997 DSCN2003 IMG_2201

One thought on “Прощання з Букварем

  1. myschool Post author

    Особливо зворушливе свято «Прощання з букварем»… Швидко промайнув перший рік навчання моєї донечки. Ідучи на свято до школи налаштувалася на сентименти, але… Дякую дуже прекрасним педагогам і організаторам – Галині Григорівні Гордійчук, Оксані Григорівні Мельник та Ларисі Аркадіївні Брилінській – саме завдяки їм свято пройшло весело, позитивно, невимушено. Цікаві ігри з дітками, вікторина з батьками, пісеньки та жарти. Приємно, що наші «першачки» так швидко навчилися співати та розказувати вірші англійською мовою!
    Мама учениці 1-А класу Недорубан Н. В.

Залишити відповідь