Тиждень Духовності

 У понеділок 19 березня відбулось відкриття тижня духовності спільною молитвою вчителів, учнів, батьків. Повчальними були духовні поради насоятеля Спасо-Преображенського храму м. Соснівки о. Миколи Виняра.

 

Учні 4-а класу цікаво і змістовно провели квест “У пошуках біблійних скарбів”. Переможцями стала команда Коліди Ліани.

 

 

 

 

 

Учні 6 гімназійного класу Запотічний Павло та Заблоцька Вікторія взяли участь у міській науково-практичній конференції старшокласників з християнськох етики на тему “Хочу бути людиною” (до 85-их роковин від дня народження Верховного архієпископа УГКЦ, Блажейнішого Любомира Гузара).

“Шкільне містечко” на чолі з мером Колачником Ростиславом для учнів школи провели “Перерви з Богом”. Цікавими були християнські ігри та пісні.

 

Учні 6 класу з їхнім керівником Мартинович О. Я. провели цікавий захід “Козацькому роду нема переводу” де звучали подяки захисникам України.

 

 

 

 

У четвер 22 березня відбулись зустрічі учнів з викладачем Львівської політехніки Зиновієм Боровцем. Учні розважали про важливе значення віри в житті людини.

 

 

Священик УГКЦ м. Соснівки о. Іван Цінцірук під час зустрічі з учнями наголосив про важливе значення посту, як способу єднання з Богом.

Учні 5 гімназійного скласу з керівником Бусько Т. І. розважали про духовні цінності під час виховного заходу “Дорога до храму”

 

 

 

Духовні повчання подав настоятель УГКЦ м. Соснівки о. Зиновій Буньо на шкільній лінійці під час закриття тижня духовності.

 

 

 

 

Залишити відповідь