Гордість школи

2015-2016 н. р.

Переможці олімпіад та конкурсів

ІІІ гімназійний клас

Легоцький Михайло – призер ІІ етапу олімпіади з математики (ІІ місце)

DSC_0720

IV гімназійний клас

Федонюк Ірина – переможець ІІ етапу олімпіади з французької мови, переможець ІІ етапу конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика, призер ІІ етапу олімпіади з біології (ІІІ місце) , математики (ІІ місце), історії (ІІІ місце)

Запотічний Павло – переможень ІІ етапу олімпіади з хіміі та призер (ІІІ місце) ІІІ етапу,        призер ІІ етапу олімпіади з математики (ІІ місце) та фізики (ІІ місце)

Приходько Тетяна – переможець ІІ етапу олімпіади з української мови та літератури та призер (ІІ місце) ІІІ етапу, призер ІІ етапу олімпіади з історії (ІІ місце)

Заблоцька Вікторія – переможець ІІ етапу олімпіади з ОХЕ, переможець конкурсу юних прозаїків ім. Катрі Гринавичевої, призер мовно-літературного конкурсу ім. Тараса Шевченка (ІІІ місце)

DSC_0672

V гімназійний клас

Варчук Дмитро – переможець ІІ етапу олімпіади з математики, призер ІІ етапу олімпіад з фізики (ІІ місце), української мови та літ. (ІІІ місце), хімії (ІІ місце), правознавства (ІІІ місце)

Прокопенко Юлія – призер ІІ етапу олімпіад з хімії (ІІІ місце), французької мови (ІІ місце)

Луцик Ростислав – призер ІІ етапу олімпіади з фізики ( ІІІ місце)

Колачник Діана – призер ІІ етапу олімпіади з ОХЕ (ІІ місце)

Колачник Ростислав – призер ІІ етапу олімпіад з ОХЕ (ІІ місце), правознавства (ІІ місце)

DSC_0681

VІ гімназійний клас

Пожичкевич Катерина – переможець ІІ етапу та призер ІІІ етапу (ІІ місце) олімпіади з французької мови, призер ІІ етапу олімпіад з історії (ІІІ місце) та інформаційних технологій (ІІІ м.)

Теленько Артур – призер ІІ етапу олімпіади з хімії (ІІІ місце)

Котик Олег – призер ІІ етапу олімпіади з географії (ІІ місце)

Брух Анна – переможець І етапу НПК з історії

Якимович Сергій – призер ІІ етапу олімпіади з географії (ІІІ місце)

DSC_0704

VІІ гімназійний клас

Катарина Тарас – призер ІІ етапу олімпіади з географії (ІІІ місце)

Оверчук Анастасія – призер мовно-літературного конкурсу ім. Тараса Шевченка (ІІІ місце) та І етапу НПК з української літератури (ІІІ місце)

Білаш Сергій – призер ІІ етапу олімпіади з інформаційних технологій (ІІІ місце) та І етапу НПК з англійської мови

DSC_0678

11 клас

 

Коляда Тетяна – призер ІІ етапу олімпіад з екології (ІІ місце), баології (ІІ місце)DSC_0717

Наші відмінники 2014

IMG_2239IMG_2237IMG_2233IMG_2235

getImageCARG9XLA

Стипендіати міського голови Ігоря Чудійовича

2014-05-20 18_05_42

9xSUsbQAz3w[1]

Cn19Nt72OIk[1]

ПЕРЕМОЖЦІ ПРЕДМЕТНИХ ОЛІМПІАД ТА КОНКУРСУ – ЗАХИСТУ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ

(2014-2015 Н. Р.)

Стипендіати міського голови Ігоря Чудійовича

Котик Олег – переможець ІІ туру та призер ІІІ туру олімпіади з географії

 (учитель Парійчук Л. П.) ,

Варчук Дмитро – переможець ІІ туру та призер ІІІ туру олімпіад з біології та математики

(учителі Теслюк Н. Ю, Кондюх Л. М.),

Колачник Діана – переможець ІІ та призер ІІІ туру олімпіади з християнської етики

(учитель Бусько Т. І.),

Катарина Христина – переможець ІІ та призер ІІІ туру олімпіад з англійської мови та економіки (учителі Корнова Т. І., Пінчук Г. Б.)

Пожичкевич Катерина – переможець ІІ та призер ІІІ туру олімпіади з французької мови

( Самсін О. В.)

Катарина Христина – пережець ІІ етапу конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика, ІІ етапу та призер ІІІ етапу мовно-літературного конкурсу ім. Т. Шевченка, переможець ІІ туру олімпіади з української мови та літератури, призер ІІ  та  ІІІ турів олімпіади з англійської мови, переможець І етапута призер ІІ етапу  конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт з англійської мови, переможець ІІ туру та призер ІІІ туру олімпіади з екології, призер ІІ туру олімпіади з історії

1(337)

Підгурський Євген – призер ІІ етапу олімпіади з інформатики

_DS0858 (19)

Ростоцький Володимир – призер ІІ етапу олімпіади з географії

1 (229)

Бик Дмитро – призер ІІ етапу олімпіади з французької мови

1(3)

Михалюк Софія – призер І етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт з англійської мови

1(289)

Задолинна Лілія  – переможець І етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт з української літератури, призер ІІ туру олімпіади з хімії

1(382)

Радецька Аліна – презер ІІ туру олімпіади з інформаційних технологій

радецька

Призери відкритого футбольного турніру серед учнів ДЮСШ Львівської обл.

img077

Учасники народного ансамблю танцю “Червона рута” – призери  І туру дитячо-юнацького фестивалю мистецтв «Сурми звитяги» (номінація ” Хореографічна композиція”)

img079

Переможці та призери конкурсу образотворчого мистецтва «Таланти твої, Україно!» та їх керівник

Мартинович О. Я.

img080