Корисна інформація

Тренінг-курс інформаційні технології в бізнесі

IT0006

Всеукраїнський конкурс есе з правознавства

Навчально-науковий Інститут права ім. І.Малиновського Національного університету «Острозька академія» у січні 2016 року — березні 2016 року проводить Всеукраїнський конкурс есе з правознавства. Конкурс проводитиметься серед учнів 10-11 класів загальноосвітніх шкіл (положення про конкурс есе).

Фінал конкурсу відбуватиметься у березні 2016 року в м. Острог.

Додаткова інформація за телефоном (03654) 2-39-30, моб. (067) 775-96-48 або e-mail: pravo@oa.edu.ua

 

Конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей»

З метою популяризації питань охорони праці, привернення уваги суспільства до існуючих проблем у сфері охорони праці та виховання високої культури безпеки праці серед молоді, редакція журналу «Охорона праці» взяла на себе зобов’язання щодо проведення цього конкурсу в 2016 році.Конкурс проходитиме у два етапи: перший (відбірковий) відбудеться на регіональному рівні в грудні-лютому, другий (фінальний) – у березні-квітні 2016 року. Саме тоді й будуть визначені переможці.

Учасниками конкурсу можуть бути учні, вихованці, слухачі середніх загальноосвітніх шкіл, позашкільних навчальних закладів, трьох вікових груп: перша група – автори робіт віком від 6 до 10 років; друга група – автори робіт віком від 11 до 14 років; третя група – автори робіт віком від 15 до 18 років.

Конкурс проводиться за напрямом художньої творчості – малюнок. Роботи мають бути виконані за тематикою охорони праці та промислової безпеки: безпечного ведення робіт у вугільній, деревообробній промисловості, сільському, лісовому та ліфтовому господарствах, медичній сфері, будівництві, на транспорті.

Художні твори учасників для підбиття підсумків Конкурсу  на Львівщині надсилати до Головного управління Держпраці у Львівській області не пізніше 15 лютого 2016 року за адресою: 79008, м. Львів, вул. Валова, 31.

Також оцінити дитячі малюнки зможуть і відвідувачі сайту ГУ Держпраці Львівщини. Переможець інтернет – голосування отримає гарантований приз.

Художні твори переможців, які посядуть І місце будуть надіслані  до ДП Редакція журналу «Охорона праці» для участі у фіналі Конкурсу.

ПРАВИЛА Інтернет-БЕЗПЕКИ І Інтернет-ЕТИКИ
ДЛЯ ДІТЕЙ І ПІДЛІТТКІВ

 1. Ніколи не давайте приватної інформації про себе (прізвище, номер телефону, адресу, номер школи) без дозволу батьків.
 2. Якщо хтось говорить вам, надсилає вам, або ви самі віднайшли у мережі щось, що бентежить вас, не намагайтеся розібратися в цьому самостійно. Зверніться до батьків або вчителів – вони знають, що треба робити.
 3. Зустрічі у реальному житті із знайомими по Інтернет-спілкуванню не є дуже гарною ідеєю, оскільки люди можуть бути дуже різними у електронному спілкуванні і при реальній зустрічі. Якщо ж ви все ж хочете зустрітися з ними, повідомте про це батьків, і нехай вони підуть на першу зустріч разом з вами.
 4. Не відкривайте листи електронної пошти, файли або Web-сторінки, отримані від людей, яких ви реально не знаєте або не довіряєте.
 5. Нікому не давайте свій пароль, за виключенням дорослих вашої родини.
 6. Завжди дотримуйтесь сімейних правил Інтернет-безпеки: вони розроблені для того, щоб ви почували себе комфортно і безпечно у мережі.
 7. Ніколи не робіть того, що може коштувати грошей вашій родині, окрім випадків, коли поруч з вами батьки.
 8. Завжди будьте ввічливими у електронному листуванні, і ваші кореспонденти будуть ввічливими з вами.
 9. У електронних листах не застосовуйте текст, набраний у ВЕРХНЬОМУ РЕГІСТРІ – це сприймається у мережі як крик, і може прикро вразити вашого співрозмовника.
 10. Не надсилайте у листі інформації великого обсягу (картинки, фотографії тощо) без попередньої домовленості з вашим співрозмовником.
 11. Не розсилайте листи з будь-якою інформацією незнайомим людям без їхнього прохання – це сприймається як “спам”, і звичайно засмучує користувачів мережі.
 12. Завжди поводьтеся у мережі так, як би ви хотіли, щоб поводилися з вами!

Про проведення ІІІ Всеукраїнського конкурсу есе “Я-європеєць”

Посольство Литовської Республіки в Україні спільно з Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Серце до серця» за підтримки Секретаріату Кабінету Міністрів України у листопаді 2015 року – березні 2016 року проводять ІІІ Всеукраїнський конкурс есе «Я – європеєць» (Положення додається).Конкурс проводитиметься серед учнів 8-11 класів загальноосвітніх і вихованців  позашкільних навчальних закладів, членів дитячих і молодіжних громадських організацій України.

У 2013-2015 роках автори кращих робіт були запрошені та відвідали Литовську Республіку, під час поїздки взяли участь у презентації діяльності Європейського молодіжного парламенту, Сейму Литовської Республіки, відвідали навчальні заклади, ознайомилися з культурною спадщиною Литви та Польщі.

Переможці ІІІ Всеукраїнського конкурсу есе «Я – європеєць» у 2016 році нагороджуватимуться дипломами і цінними подарунками. За рішенням журі Конкурсу автори кращих робіт, за можливості, будуть запрошені до участі у міжнародній поїздці до Литовської Республіки в рамках культурного обміну. Фінал конкурсу відбуватиметься у березні 2016 року в м. Києві

Положення конкурсу та вимоги до робіт

Відбудеться ІІІ Всеукраїнський конкурс «ЕКОклас»

Відбудеться ІІІ Всеукраїнський конкурс «ЕКОклас» з метою формування та розвитку екологічної культури учнів із залученням вчителів, батьків і громадськості до практичної діяльності з поліпшення навколишнього середовища. Проводить конкурс торгівельна мережа «Фокстрот. Техніка для дому» спільно з Інститутом модернізації змісту освіти  та Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді.Конкурс проводиться за колективними номінаціями: «ЕКОкласний колектив» та «ЕКОкласна сім’я».

Умови конкурсу розміщено на сайті www.foxtrot.com.ua/pages/ecoclass-rules.

Календар проведення III Всеукраїнського конкурсу «ЕКОклас»:

Оголошення старту конкурсу: 5 листопада 2015 року.

Прийом робіт: з 5 листопада 2015 року по 5 квітня 2016 року.

Додатковий етап: онлайн-голосування у заохочувальних номінаціях проходитиме на сторінці https://www.facebook.com/foxtrotinfo серед робіт, що надійшли на конкурс «ЕКОклас» з 5 листопада 2015 року по 29 лютого               2016 року.

Робота журі: з 6 квітня 2016 року по 10 квітня 2016 року.

Урочисте нагородження переможців цінними подарунками відбудеться 17 квітня 2016 року у місті Києві.

Роботи для участі в заочному конкурсі «ЕКОклас» приймаються на електронну адресу: ecoclass@foxtrot.com.ua.

Детальну інформацію щодо Всеукраїнського конкурсу можна отримати за телефоном: (050) 449 39 99 (Олена Милованова).

Наближається свято „КОЛОСКА”

колосок

У п’ятницю у школах України 304 тис.учнів вирішуватимуть завдання конкурсу “Колосок”. Запрошуємо учасників конкурсу прийти у школу у вишиванці! Цей чудовий оберіг створить особливий настрій у школі 27 листопада.

 

VІ Всеукраїнський Інтернет-турнір із природничих дисциплін

У жовтні-грудні ц.р. Національним центром «Мала академія наук України» буде проведений VІ Всеукраїнський Інтернет-турнір із природничих дисциплін.

Умови участі у заході, структура, зміст завдань та критерії їх оцінювання розміщені на сайтах НЦ «МАНУ» www.man.gov.ua та www.vpd.inhost.com.ua.

Для участі в Турнірі необхідно до 31 жовтня заповнити реєстраційну форму, яка розміщена на сайті www.vpd.inhost.com.ua.

Українські підручники в електронному вигляді

Швидко і зручно! Завантажуй нові підручники за 2015 рік для свого класу.