План загальношкільних заходів

 на 2016-2017 навчальний рік

Назва заходу клас Термін викон. Відповідальний
Вересень
1. Виховні та інформаційнігодини:
   «Швидше, вище, сильніше!» 2-11 08.09. кл.керівники
­    «Тернистий шлях до Незалежності» (до 25-ї річниці проголошення незалежності України та 20-ї річниці прийняття Конституції України” 2-11 15.09. кл.керівники
­   “Дотримання чинного законодавства про освіту” 2-11 22.09. кл.керівники
 “Великі українці: Михайло Грушевський —
історик і президент”
2-11 29.09. кл.керівники
­   «Дитинство – територія без насильства” 2-11 29.09. кл.керівники
2. Урочиста лінійка, присвячена “Дню Знань” 1–11 01.09. директор
3 Конкурс-рейд “Увага! Діти – на дорозі”. 1–11 прот.міс. Катарина І.М.
4 Тиждень олімпійської освіти в школі (Олімпійський урок) 1–11 I вч.фіз-ри
5 Радіогазети:
­ «З історії Олімпійського руху» 2-11 05.09. Голеня М.С.
­ Славетні ювіляри: І. Франко, М. Драгоманов, О. Кониський, О. Тисовський 2-11 12.09. Опанович З.Я.
­ Міжнародний День демократії 2-11 15.09. Пресцентр
­ Всенародний День Батька 2-11 19.09. Пресцентр
6 Участь у Дні спортовця 5-6 10.09. Голеня М.С.
7 Участь у міських етапах конкурсів “Славетні імена”, “Моя Батьківщина – Україна” 5-11 III-IV Катарина І.М.
8 Участь у святкуванні Дня міста 2-11 25.09. Катарина І.М.
Мартинович ОЯ
9 Свято «Подорож у світ книги» (до Всеукраїнського дня бібліотек) 1–4 30.09. Опанович З.Я.
10 Вечір «Як швидко літо промайнуло» 9–11 16.09. Савчук М.Й.
11 Акція “Стежками рідної землі” 1–11 прот.міс. кл.керівники
12 Бесіди прот.міс. кл.керівники
­ «Успішне навчання – запорука успішного майбутнього» 2-11 прот.міс. кл.керівники
­ Мій клас – моя шкільна родина 2-11 прот.міс. кл.керівники
13 Організаційне засідання правового клубу «Феміда» 2-11 ІІІ Кулаковський С.Ю.
14 Реалізація проекту «Вільний час – у правильне русло» 2-11 ІІІ педагог-орг.
15 Літературний вечір до ювілею І.Я.Франка «Український Мойсей» 9-11 23.09. Балій Л.Л.
16 Всеукраїнський місячник шкільної бібліотеки «Виховуємо громадянина – патріота України» 1-11 прот.міс. Опанович З.Я.
                                                             Жовтень
1 Виховні години:
­ «Право і обов’язок» 2-11 06.10. кл.керівники
­ «УПА – феномен відваги і нескореності» 2-11 13.10. кл.керівники
­ «Уроки енергоощадливості:“Ні” – марнотратству! “Так” – економії енергії!» 2-11 20.10. кл.керівники
2 Фотовиставка ” Моя країна – моїми очима” 2-11 Прот.міс педагог-орг.
3 Декада профілактики правопорушень 5-11 03-14.10. Катарина І.М.
4 Засідання правового клубу «Феміда»  “Девіантна поведінка підлітків: демократичні свободи чи соціальні дефекти?” 2-11 13.10. Кулаковський С.Ю.
5 Свято «Будемо знайомі!» 5-ті 9.10. кл. кер., пед-орг.
6 Гра «4 крила млина» І тур (худ.-естетичний) 6-7 18.10. кл. кер., пед-орг.
7 Засідання Ради профілактики правопорушень 1–11 15.10. Катарина І.М.
8 Зустріч учнів з ветеранами УПА, учасниками АТО 8-11 13.10. Катарина І.М.
9 Участь у міському віче до Дня створення УПА 2-11 14.10. Катарина І.М.
10 Виставка малюнків «Козацькому роду нема переводу» 2-11 Прот.міс Мартинович О.Я
11 Свято для учнів «Козацька слава – Українська держава!» 5-6 14.10. Матійків О.С.
12 Свято «Осінній бал» 9-11 21.10. педагог-орг.
13 Радіогазети:
­ «Без правової культури немає правової держави» 2-11 03.10. пресцентр
­  до ювілею Івана Багряного 2-11 03.10. Опанович З.Я.
­  До Всесвітнього дня здорового харчування 2-11 17.10. Пресцентр
14 Посвята в гімназисти І – VІІ 20.10. педагог-орг.
15  Відкрите заняття у «Школі ввічливості»: “Чарівна країна Дружби” 2-3 ІІІ Демчук Н.В.
16 Тренінгова програма «Я і моє право» 10-11 Прот.міс Борсук В.М.
17 Участь в екскурсіях до музеїв та пам’ятних місць нашого краю. 9-11 Прот.міс Ясеницький Р.О
18 Екологічна акція «Чиста школа, чисте місто!» 5-11 Прот.міс кл.керівники
19 Бесіди:
­ Моє дозвілля 5-6 Прот.міс кл.керівники
­ Шлях до самореалізації, або як стати особистісю 5-8 Прот.міс кл.керівники
21 Міський конкурс на кращу організацію правовиховної та правоосвітньої роботи 9-11 Прот.міс кл.керівники
22 Участь у фестивалі мистецтв “Сурми звитяги” 2-11 III-IV Катарина І.М.
23 Реалізація проекту «Перлини Сокальщини» 5-11 ІІ-ІІІ Катарина І.М.
24 Семінар – тренінг для класних керівників «Технології впливу  на становлення політико-правової свідомості та громадянської позиції учнів» 5-11 IV Борсук В.М., Бусько Т.І.
Листопад
1 Виховні та інформаційні години:
­ «Листопадовий чин – втілення мрії українців про власну державу» 2-11 03.11. кл.керівники
­ «Мова – генетичний код нації» 2-11 10.11. кл.керівники
­ «Свобода означає відповідальність» 2-11 17.11. кл.керівники
­ “У молитві схиляємо коліна”  (до 83 -х роковин Голодомору) 2-11 24.11. кл.керівники
2 Бесіди: 2-11 26.11. кл.керівники
­ Учись учитися. Як я готуюся до уроків 2-8 Прот. міс Кл. керівники
­ Чи можуть ТБ та інтернет задовольнити потреби культурної людини? 9-11 Прот. міс Кл. керівники
3 Акція милосердя зі збору коштів для хворих дітей м. Соснівки 5-ті Прот. міс Кл. керівники
4 Свято української писемності 9-11 9.11. Теглівець О.П.
5 Загальношкільна акція “Незабудка пам”яті” 1–11 21-25.11. пед.-організатор
6 Радіогазети:
­ «Маркіян Шашкевич – світоч Галицької України» ( до 205-ї річниці від дня народження) 2-11 07.11. Пресцентр
­ «Ми вільні люди вільної землі» (до річниці
Революції гідності)
2-11 21.11. Пресцентр
­ «Молодь і узалежнення» 2-11 28.11. Пресцентр
7 Зустріч учнів з працівниками КДМ 9-11 30.11. Катарина І.М.
8 Тиждень пам’яті жертв голодоморів та політичних репресій 2-11 IV Катарина І.М.
9 Виховний захід «10 заповідей здоров’я» 8-9 29.11. Васько С.П.
10 Зустріч з представниками Інституту родини та подружнього життя УКУ 9-11 Прот. міс Михалевич Г.Г.
11  Відкрите заняття у «Школі ввічливості»:”Не забудь – чемним будь” 2-3 Прот. міс Леськів С.Л.
12 Участь у міському турнірі інтелектуальних клубів
«Що? Де? Коли?»
9-11 Прот. міс Томчук Н.Б.
Грудень
1 Виховні та інформаційні години:
­ «ВІЛ/СНІД: передбачити, уникнути, не захворіти» (до Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом) 2-11 01.12. кл. керівники
­ «Всі ми різні – всі ми рівні» (До міжнародного Дня прав людини) 2-11 08.12. кл.керівники
­ «Пізнай себе — і ти пізнаєш світ» 2-11 15.12. кл.керівники
­ Головні подіїї 2015 року 2-11 22.12. кл.керівники
­ Обрядовий календар: зимовий цикл свят 2-11 29.12. кл.керівники
2 Тиждень профілактики ВІЛ/СНІДу 2-11 28.11-02.12. Катарина І.М.
­ Загальношкільна акція «Не дай СНІДу шанс!» 2-11 Пр.тижня пед.-організатор
­ Виступ агітбригади “Здоровим бути модно!” 2-11 01.12. пед. – орг.
­ Анкетування «Що ти знаєш про СНІД?», Відношення
до шкідливих звичок
8-11 Пр.тижня Борсук В.М.
­ Зустріч учнів з працівниками Клініки, дружньої до молоді 8-11 Пр.тижня Катарина І.М.
3 «Не помились у виборі шляху. Правовий лабіринт» (тренінг) 8-9 Прот. міс Борсук В.М.
6 Виставка фотографій «Мій тато – Герой!» 1–11 Прот. міс пед.-організатор
7 Гра «4 крила млина» ІІ тур (спортивний) 5-7 Прот. міс пед.-організатор
8 Зустріч учнів з воїнами –прикордонниками 10-11 Прот. міс Ясеницький Р.О
9 Конкурс «Армійський гарт» 10-11 0612. Ясеницький Р.О
10 Всеукраїнський турнір з вільної боротьби 10-11 04.12. Дирекція
11 Тиждень права до Міжнародного Дня прав людини 1-11 4-6.12. Катарина І.М.
12 Виовний захід «Наші права – щасливе дитинство» 5-6 7-11.12. Мартинович О.Я.
13 Свято «По країні з краю в край ходить Святий Миколай» 1-4 19.12. педагог-орг.
14 Екологічна акція «Встанови годівничку» 5-7 Прот. міс Екоцентр
15 Новорічні ранки для учнів 1-7 класів 1-7 28-29.12. пед.-організатор
16 Новорічний вечір (8-11 класи) 8-11 29.12. пед.-організатор
17 Загальношкільна акція милосердя 2-11 12-19.12. пед.-організатор
18 Бесіди: 9-11 14.12. Опанович З.Я.
­ Культура користування мобільним зв’язком 5-11 Пр. міс. кл. керівники
­ Моральні основи взаємин юнаків та дівчат (9-11кл.) 8-11 Пр. міс. кл. керівники
20 Виставка малюнків «Нехай панує у житті добро!» 1-6 Пр. міс. Мартинович О.Я.
21 Радіогазети:
­ «Референдум 1 грудня – утвердження незалежності країни волею народу» 2-11 01.12. Пресцентр
­ Міжнародний  День права 2-11 11.12. Пресцентр
Січень
1 Виховні та інформаційні години:
­ «Чи потрібно дотримуватись народних традицій?» 2-11 19.01. Кл.керівники
­ «Віхи нашої державності: День Соборності та Бій під Крутами» 2-11 26.01. Кл.керівники
3 Засідання Ради профілактики правопорушень 2-11 26.01. Катарина І.М.
4 Конкурс патріотичної пісні 4-6 27.01. Цихоцка Г.М., Савчук М.Й.
5 Бесіди:
­ Як уникнути вірусних захворювань? 2-11 прот.міс. Кл.керівники
6 Загальношкільна акція “Україна єдина!” 5-11 прот.міс. пед.-організатор
7 Участь у відзначенні Дня Соборності України 5–11 22.01. Дирекція
8 Виховний захід «Пишаюся тобою, Україно!» 5-7 23.01. Голеня М.С.
9 Корекція соціальних паспортів класів, школи. 2-4 До 05.01 Кл.керівники
10 Участь у фестивалі «Різдвяна зірка» 8-11 ІІІ Катарина І.М.
11 День Здоров’я 2-11 31.01. Голеня М.С.
12 Підготовка до вечора зустрічі випускників 1-11 прот.міс. Катарина І.М.
Скерування подяк батькам за належне виховання дітей 2-11 прот.міс. кл. керівники
Лютий
1 Виховні та інформаційні години:
­ «Хочеш мати друга? Навчись бути другом!» 2-11 02.02. Кл.керівники
­ «Світ професій навколо нас» 2-11 09.02. Кл.керівники
«Шукаємо вихід із сміттєвих лабіринтів» 2-11 16.02. Кл.керівники
­ Славетні ювіляри: Лесь Курбас, Є. Гребінка,            С. Корольов 2-11 23.02. Кл.керівники
2 Вечір зустрічі з випускниками 2-11 02.02. Катарина І.М.
3 Гра «4 крила млина» ІІІ тур (господарсько-побутовий) 2-11 прот.міс. пед.організатор
4 Свято «Мово рідна – слово рідне!» 5-6 14.02. Вегера А.В.
5 Лицарський турнір 6-7 16.02. Скочиляс Г.І.
Вечір поезії «Прийшла любов непрохана й неждана» 9-11 17.02. пед.організатор, Опанович З.Я.
6 Загальношкільна лінійка пам’яті «Герої не вмирають!» 5-11 20.02. Катарина І.М.
7 Волонтерська акція на підтримку воїнів АТО 2-11 Прот. міс Катарина І.М.
8 Зустріч з соснівчанами – учасниками революції Гідності 8-11 20.02. Катарина І.М.
9 Бесіди:
­ Твої успіхи – найбільше щастя ддля батьків 5-8 Прот. міс Кл. керівники
­ Про культуру почуттів 9-11 Прот. міс Кл. керівники
10 Змагання з волейболу  ( дівчата) 9-11 Прот. міс Вч. фіз.-ри
11  Відкрите заняття у «Школі ввічливості»: “Солов’їна, барвінкова, українська наша мова” (Правила мовного етикету) 1-4 Прот. міс Гордійчук Г.Г.
Березень
1 Виховні та інформаційні години:
­ Вчимося толерантності 2-11 02.03. Кл.керівники
­ «Шевченко і сьогодні наш сучасник» 2-11 09.03. Кл.керівники
­ «Від культури особистості – до культури нації» 2-11 16.03. Кл.керівники
­ Інформаційний каледоскоп 2-11 23.03. Кл.керівники
2 Свято «У вінок Кобзареві» 7-11 09.03. Балій Л.Л.
3 Тиждень духовності 1-11 ІІІ Дирекція
4 День науки у школі 5-10 21.03. дирекція
5 Персональна виставка учнівської творчості 5-7 15.03. Мартинович ОЯ
6 Бесіди: 1-11 14-16.03. Мартинович ОЯ
­ Вчимося розуміти інших 5-8 Прот. міс Кл. керівники
­ У кого спитати поради? 9-11 Прот. міс Кл. керівники
7 Участь у міському конкурсі «Молодь обирає здоров’я». 8-11 Прот. міс Катарина І.М.
8 Родинне свято «Про що розповів сімейний альбом» 5-7 22.03. Бусько Т.І.
9 Тренінг «Вчимося долати агресію» 8-10 Прот. міс Пр. психолог
10 Екологічна акція “Збережемо первоцвіти!” 5-11 Прот. міс Екоцентр
11 Ескурсії у музей національно – визвольної боротьби у м. Львові та відвідування театрів міста 5-11 Прот. міс Кл. керівники
Квітень
1 Виховні та інформаційні години:
­ «Мораль, право, закон» 2-11 06.04. Кл.керівники
­ Історичні та культурні пам’ятки України 2-11 13.04. Кл.керівники
­ “Наш дім – планета Земля” 2-11 20.04. Кл.керівники
­ Підведення підсумків конкурсу “Учень року” у різних номінаціях 2-11 27.04. Кл.керівники
2 Тиждень правових знань: 2-11 03-07.04. Катарина І.М.
­ Рейтинговий конкурс серед учнів 9-х класів «Кращий правознавець» 9-і 04-08.04. Кулаковський С.Ю.
­ Тренінг «Я і моє право» 7-8 пр.тижня Борсук В.М.
­ Засідання правового клубу «Феміда»: “Соціальні мережі – “за” і “проти” 5-7 05.04. Кулаковський С.Ю.
­ Радіогазета із циклу «Закон і ми»: «Розбудова України як правової, громадянської, соціальної держави» 1-11 03.04. Пресцентр
­ Акція «Я обираю здоров‘я!» (спільно з г/о “Союз
українок”,”Еко-Милосердя)
2-11 07.04. Катарина І.М.
­ Вікторина «Чи знаєш ти історію державних символів?» 1-4 пр.тижня Макух Н.П.
­ Виставка учнівських робіт “Моя школа – мій дім,
мені затишно в нім”
2-4 06.04. Пед.- організатор
4 Гра «4 крила млина» IV тур (інтелектуальний) 5-6 Прот. міс Пед.- організатор
5 Свято «Земля – наш спільний дім» 5-7 21.04. Теслюк Н.Ю.
6  Відкрите заняття у «Школі ввічливості»: “Про природу не забудь: ти їй завжди другом будь!” 8-11 24.04. Мельник О.Г.
7 Участь у загальноміській акції «Натисни на сміття» 2-11 Прот. міс Катарина І.М.
8 Конкурс Великодніх листівок 5-8 Прот. міс Мартинович
9 Благодійна виставка-продаж виробів декоративно-прикладного мистецтва батьків та учнів 2-4 06.04. Мартинович
10 Бесіди:
­ Чи уміємо ми бути милосердними 5-8
­ Відповідальність – ознака дорослості 9-11 Прот. міс Кл. керівники
11 Змагання з військово-прикладного триборства. 10-11 Прот. міс Ясеницький Р.О.
12 Вибори мера Шкільного Містечка 8-11 Прот. міс Пед.орг.
13 Організація роботи пришкільного табору 1-8 Прот. міс Катарина І.М.
Травень
1 Виховні та інформаційні години:
­ “Ніколи знову!” (до 72 -ї річниці закінчення ІІ світової війни) 2-11 04.05. Кл.керівники
­ Інформаційний каледоскоп 2-11 11.05. Кл.керівники
­ День пам’яті жертв депортації кримських татар 2-11 18.05. Кл.керівники
­ Рік, прожитий нами 2-11 25.05. Кл.керівники
2 Проект «Європа – наш спільний дім» 5-10 Прот. міс Корнова Т.І.
3 Свято вшанування учня 2-11 16.05. дирекція
4 Зустріч учнів з ветеранами АТО 5-10 Прот. міс Катарина І.М.
5 Родині свята «Мамине слово, мамина пісня» 8-11 ІІ Кл.керівники
6 Свято Героїв України. Зустріч з ветеранами УПА 8-11 23.05. Катарина І.М.
7 День ЦО 1-11 10.05. дирекція
8 Бесіди:
­ «Проведи канікули з користю!» 1-10 Прот. міс Кл. керівники
­ «Щоб відпочинок був безпечним» 1-11 Прот. міс Кл. керівники
9 Участь у конкурсі дитячих малюнків на протипожежну тематику 5-7 Прот. міс Мартинович ОЯ
10 Прощальний розважальний вечір для 11-тикласників. 9-11 19.05. Пед.- організатор
11 Радіогазета: «Микола Костомаров- історик, поет, громадський діяч» ( до 200-річчя від дня народження) 2-11 15.05. Пресцентр
12 Участь у військово-спортивній патріотичній грі  «Джура» 10 Прот. міс Ясеницький Р.О.
13 Участь у туристичних змаганнях 8 Прот. міс Дзіковська Н.Р.
14 Організація роботи пришкільного табору 1-8 Прот. міс Катарина І.М.
15 Свято останнього дзвоника. 1-11 26.05. Катарина І.М.
16 Організація туристичних походів та екскурсій у музеї 1-10 Прот. міс Кл.керівники