Олімпіади

 Переможці олімпіад у 2017-2018 навчальному році

Предмет Учень школи, призер ІІ туру Клас місце Вчитель
франц мова Федонюк Ірина 6 гімн 1, 1обл Самсін О. В.
франц мова Тучапець Андрій 8 кл 2 Сергенюк Г. В.
франц мова Форина Анна 5 гімн 2 Самсін О. В.
франц мова Прокопенко Юлія 7 гімн 2 Самсін О. В.
англ мова Васейко Юлія 5 гімн 3 Гібляк О. В.
ОХЕ Приходько Тетяна 6 гімн 1, 3обл Бусько Т. І.
ОХЕ Михайлюк Тетяна 9 клас 2,

3обл

Бусько Т. І.
ОХЕ Царенська валерія 5 гімн 3 Бусько Т. І.
біологія Запотічний Павло 6 гімн 3 Теслюк Н. Ю.
біологія Терлецька Яна 7 ігмн 3 Теслюк Н. Ю.
укр мова Кучеренко К. 3 гімн 2 Вегера А. В.
укр мова Зайченко Ольга 3 гімн 3 Вегера А. В.
укр мова Зузак Вікторія 5 гімн 3 Скочиляс Г. І.
укр мова Федонюк Ірина 6 гімн 1, 3обл Мельник О. П.
укр мова Приходько Тетяна 6 гімн 3 Мельник О. П.
математика Калитовський Ігор 3 гімн 1 Чопик О. Л.
математика Луцик Ангеліна 3 гімн 3 Чопик О. Л.
фізика Запотічний Павло 6 гімн 3 Співак І. П.
інформатика Михальчук Сергій 6 гімн 2 Сямук І. О.
інформатика Брезніцький М. 7 гімн 2 Сямук І. О.
історія Колачник Діана 7 гімн 1 Мичковська Л. М.
хімія Запотічний Павло 6 гімн 1,

3обл

Калитовська Н. Р.
хімія Шельвах Максим 4 гімн 2 Калитовська Н. Р.
інформ техн Байда Віталій 5 гімн 1 Сямук І. О.
географія Прокопенко Юлія 7 гімн 2, 2обл Катарина І. М.
географія Жилін Марк 5 гімн 2 Дзіковська н. Р.
екологія Терлецька Яна 7 гімн 1, 3обл Теслюк Н. Ю.

Переможці НПК у 2017-2018 навчальному році

Предмет Прізвище, ім’я учня Місце ПІБ учителя

англ мова

Федонюк Ірина 3 Васько С. П.

укр літ

Терлецька Яна 2, 3обл

Теглівець О.П.

інформатика

Брезніцький Микола 2

Сямук І.О.

фізика

Варчук Дмитро 1, 3 обл Співак І. П.

математика

Луцик Ростислав 2

Кондюх Л.М.

англ мова

Прокопенко Юлія 3

Корнова Т. І.

хімія Запотічний Павло                   2 обл Калитовська Н. Р.

Переможці олімпіад у 2016-2017 навчальному році

Прізвище, імя учня (учениці) Клас Предмет ІІ етап ПІБ учителя
1. Пожичкевич Катерина 7 гімн. француз. мова І м Самсін О. В.
2. Федонюк Ірина 5 гімн француз. мова І м Самсін О. В.
3. Зузак Вікторія 4 гімн француз. мова ІІм Роїк Р. І.
4. Прокопенко Юлія 6 гімн француз. мова ІІм Самсін О. В.
5. Варчук Дмитро 6 гімн француз. мова ІІІм Самсін О. В.
6. Заблоцька Вікторія 5 гімн. ОХЕ ІІІ м Бусько Т. І.
7. Михалюк Тетяна 8 кл. ОХЕ ІІІ м Бусько Т. І.
8. Приходько Тетяна 5гімн. ОХЕ ІІ м Бусько Т. І.
9. Зузак Вікторія 4 гімн англ.. мова ІІІм Корнова Т.І.
10. Луцик Анжеліка 2 гімн математика І м Кондюх Л. М.
11 Варчук Дмитро 6 гімн математика ІІІ м Кондюх Л. М.
12 Запотічний Павло 5 гімн. хімія І м Калитовська Н. Р
13 Котик Олег 7 гімн. географія ІІІ м Парійчук Л. П.
14 Прокопенко Юлія 6гімн. географія ІІ м Катарина І. М.
15 Федонюк Ірина 5 гімн укр.. мова ІІм Мельник О. П.
16 Мазовіта Ольга 4 гімн біологія ІІ м Теслюк Н. Ю.
17 Запотічний Павло 5 гімн біологія ІІІ м Теслюк Н. Ю.
18 Запотічний Павло 5 гімн фізика ІІ м Співак І. П.
19 Жилін Марк 4 гімн історія ІІІ м Бусько Т. І.
20 Приходько Тетяна 5 гімн історія ІІІ м Бусько Т. І.
21 Колачник Діана 6 гімн інф.техн ІІ м Сямук І. О.
22 Пожичкевич Катарина 7 гімн інф.техн ІІІм Сямук І. О.
23 Терлецька Яна 6 гімн біологія ІІІ м Теслюк Н. Ю.

Переможці олімпіад у 2015-2016 навчальному році

Предмет Прізвище, імя учня Клас Місце Учитель
екологія Коляда Тетяна 11 2 Пінчук Г. Б.
французька мова Пожичкевич Катерина 6 гімн 1, 2 обл. Самсін О. В.
французька мова Федонюк Ірина 4 гімн 1 Самсін О. В.
французька мова Прокопенко Юлія 5 гімн 2 Самсін О. В.
математика Варчук Дмитро 5 гімн 1 Кондюх Л. М.
математика Федонюк Ірина 4 гімн 2 Лазоренко Г. Є.
математика Запотічний Павло 4 гімн. 2 Лазоренко Г. Є.
математика Легоцький Михайло 3 гімн 2 Лазоренко Г. Є.
ОХЕ Заблоцька Вікторія 4 гімн 1 Бусько Т. І.
ОХЕ Колачник Діана 5 гімн 2 Бусько Т. І.
ОХЕ Колачник Ростислав 5 гімн 2 Бусько Т. І.
хімія Запотічний Павло 4 гімн 1, 3 обл. Калитовська н. Р.
хімія Варчук Дмитро 5 гімн 2 Калитовська н. Р.
хімія Прокопенко Юлія 5 гімн 3 Калитовська н. Р.
хімія Теленько Артур 6 гімн 3 Калитовська н. Р.
географія Котик Олег 6 гімн 2 Парійчук Л. П.
географія Якимович Сергій 6 гімн 3 Парійчук Л. П.
географія Катарина Тарас 7 гімн 3 Дзіковська н. Р
фізика Запотічний Павло 4 гімн 2 Співак І. П.
фізика Варчук Дмитро 5 гімн 2 Співак І. П.
фізика Луцик Ростислав 5 гімн 3 Співак І. П.
укр. мова Приходько Тетяна 4 гімн 1, 2 обл Медьник О. П.
укр. мова Варчук Дмитро 5 гімн 3 Медьник О. П.
        Теглівець О. П.
біологія Коляда Тетяна 11 2 Пінчук Г. Б.
біологія Федонюк Ірина 4 гімн 3 Теслюк Н. Ю.
історія Приходько Тетяна 4 гімн 2 Бусько Т. І.
історія Федонюк Ірина 4 гімн 3 Бусько Т. І.
історія Пожичкевич Катерина 6 гімн 3 Бусько Т. І.
інформац. техн Пожичкевич Катерина 6 гімн 3 Сямук І. О.
інформац. техн Білаш Сергій 7 гімн 3 Сямук І. О.
правознавство Колачник Ростислав 5 гімн 2 Єльова Л. М.
правознавство Варчук Дмитро 5 гімн 3 Єльова Л. М.

Переможці НПК у 2015-2016 навчальному році

Навчальний предмет Прізвище, імя учня Місце Учитель
Англійська мова Білаш Сергій 3 Васько С. П.
Українська літ-ра Оверчук Анастасія 3 Вегера А. В.
Історія України Брух Анна 1 Бусько Т. І.