Спортивні змагання

 

 

Урок фізкультури з елементи йоги

 

19 вересня у дівчат VI гімназійного класу під час уроку фізкультури проводились елементи йоги. Дякуємо Анні Забаві за цікаві елементи.

 

 

 

18 вересня в школі проводились змагання з перетягування канату

 

 

 

 

“Олiмпiйська надiя – 2017”

8 вересня в Червоноградськiй гiмназiї вiдбувся Олiмпiйський урок. Нагороджували спортсменiв i їх тренерiв представники мiської влади та депутатського корпусу. Команднi i iндивiдуальнi перемоги в мiжнародних, Всеукраїнських i обласних змаганнях вiдзначенi грамотами i грошовими премiями Червоноградської мiської ради за програмою “Олiмпiйська надiя – 2017”.
У номінації “Кращий спортсен” нагороду отримала наша гордість гімнастка – Ліля Микульчин. Вітаємо Лілю отриманим званням кандидата у майстри спорту.
В номiнацiї “Кращi спортивнi команди та спортсмени” нагородженi тренер i команда учнiв ДЮСШ №1 з баскетболу Голеня Алла Остапівнна і дівчата нашої школи.
Сiм`я Велінських краща спортивна сiм`я Львiвської областi отримали нагороди вiд мiського вiддiлу кредитної спiлки “Анiсiя” в номiнацiї “Краща спортивна сiм`я”.
Кращою спортсменкою у номiнацiї “Спортивна гордiсть мiста” визнана Вiкторiя Ростоцька – призер юнацького чемпiонату Європи з баскетболу, що проходив у Хорватiї, члена нацiональної збiрної України.
Свою майстернiсть на сценi актової зали гiмназiї продемонстрували вихованцi гiмнастичної та боксерскої секцiй.

17-22 серпня 2017р у м.Скоп’є (Македонiя) пройшов юнацький чемпiонат Європи з баскетболу серед дiвчат (U-16). Серед кращих команд Україна у пiдсумку посіла 4 мiсце. А одною з найсильнiших гравцiв стала колишня учениця – член нацiональної юнацької збiрної України, учениця КСЛI Вiкторiя Ростоцька, яка розпочинала шлях у спортивній сеції з баскетболу від ЧДЮСШ №1 тренер – Алла Остапівна Голеня
Вiтаємо молоду спортсменку!

 

 

 

Олімпійський тиждень

З метою сприяння розвитку олімпійського руху в Україні, пропаганди здорового способу життя, поширення ідей олімпізму, формування в учнів фізичного і морального здоров’я з 11 вересня до 15 вересня 2017 в школі проводиться Олімпійський тиждень під гаслом
«Рух заради здоров’я»

Табір

Час в таборі проходить швидко, нові друзі, ранкова руханка, ігри, забави, екскурсії, парк, ліс, теат, концерт, мультики, емоції. Це цікаво, це круто!

Досягненя наших учнів

Наша учениця Росто цька Вікторія гравець команди ВЮБЛ. За період 2016-2017 рр. стала кращим центральним гравцем команди ВЮБЛ 2001 року і кращим центральним гравцем команди ВЮБЛ 2002 року.
Ми щиро вітаємо Вікторію і бажаємо нових яскравих перемог.

 

Наша гордість, наші спортсмени, сім’я Велінських. Вроцлав 1 місце, вільна боротьба. Молодці хлопці, так тримати????

 

 

 

СВЯТО УКРАЇНСЬКОЇ МОЛОДІ З МИТРОПОЛИТОМ АНДРЕЄМ У СОСНІВЦІ 

28 квітня 2017 року у нашому містечку було проведене свято української молоді «Андрей Шептицький – це Україна: будівничий, князь, лідер!». Організаторами свята виступили Громадська рада «Святий Юр», Центр національного виховання ім. А. Шептицького та Соснівська міська рада.
У нашій школі відбувся спортивний фестиваль з баскетболу «Український дух, гарт і перемога» на кубок Митрополита Андрея.

„Тато, мама, я – спортивна сім’я – 2016”

23 березня в ЧДЮСШ №1 відбувся загальноміський традиційний конкурс-фестиваль спортивних сімей „Тато, мама, я – спортивна сім’я – 2016”.
19 найспортивніших сімей міста виборювали звання чемпіонів. Веселі змагання включали себе конкурси-естафети на швидкість, влучність, координованість рухів. По-спортивному чесна , але завзята боротьба, точилась упродовж всього турніру, тримаючи в напруженні численних глядачів. Серед сімей з хлопцями нашу школу представила сім’я Вілінських, які отримали 1 місце.
А 26 березня команда Червонограда, яка складена із сімей – переможців – Вілінських та Корнова, достойно представили Червоноград на обласних фінальних змаганнях у м.Сокаль за програмою ХХV спортивних Ігор Львівщини і отримали 1 місце .

“Олiмпiйське лелеченя”

26 сiчня 2017 роу на базi Червоноградської гiмназiї вiдбувся II етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дiтей та юнацтва “Олiмпiйське лелеченя”.
Змагання вiдбулися з метою популяризацiї олiмпiйського руху серед учнiвської молодi, у яких взяли участь учнi загальноосвiтнiх навчальних закладiв мiста. Олiмпiйський дух витав серед учасникiв змагань. Нелегко було здобути перемогу, оскiльки всi команди були фiзично пiдготованi.
Наша команда посiла ІІІ місце.
Дякую всім гравцям за гідне представлення нашої школи.

Чемпіонат  міста з баскетболу  серед юнаків

       Протягом 14-23 листопада 2016 року відбулися щорічні шкільні змагання між школами міста Червонограда з баскетболу серед юнаків. У змаганнях брали участь усі чотирнадцять шкіл, які були поділені на три групи .
Отримавши перемогу в усіх матча першого етапу наша команда потрапила у фіанал , та на жаль, у фінальній частині наша команда здобула лише 5 місце .
Дякую всім гравцям за гідне представлення нашої школи.

Чемпіонат  міста з волейболу  серед юнаків

        З 1 по 3 лютого 2016 року, у місті Соснівка відбувалися шкільні змагання з волейболу серед юнаків, де брала участь та перемогла команда ЧНВК 13 “Поздимерські вовки” під керівництвом Варчука Антона Васильовича.
ЧНВК 13 – ЧЗШ 7 (2-0)
ЧНВК 13 – ЧЗШ 14 (2-0)
Вигравши місцеві змагання, команда поїхала у Червоноград, де проходив 2 етап шкільних змагань.
У непростих іграх, наші волейболісти змогли виграти усі матчі та відправитися на область, де зайняли 7 місце.

 

Результати команди дівчат з баскетболу у 2016-2017 н. р.

  1. І місце у чемпіонаті м. Червонограда серед ЗНЗ серед дівчат
  2. І місце у міжобласному турнірі серед дівчат (м. Сокаль)
  3. І місце у чемпіонаті області серед дівчат 2002 – 2003 року народження
  4. І місце у чемпіонаті області серед дівчат 2003-2004 р. н. (м. Сокаль)
  5. І місце в обласному турнірі до Дня св. Миколая (грудень, 2016)

Представниці команди нашої школи беруть участь у змаганнях Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги за Івано-Франківську облась.

Екс-учениця школи Ростоцька Вікторія увійшла до складу збірної команди України з баскетболу серед дівчат U –  16

Склад команди

Курка Анастасія

Близнюк Марія

Васильєва Маргарита

Тараймович Богдана

Ільїна Світлана

Купецька Василина

Шульга Марія

Хом’як Вікторія

Савчук Анна

Дубс Олександра

Корнило Тетяна

Домашевич Анастасія

Домашевич Лілія

 

Тренери Команди: Голеня А. О. та Галеня М. С.