мал 2

Методичне об’єднання учителів суспільно-гуманітарного циклу

Балій Л. Л. – голова М/О, учитель-методист, учитель української мови та літератури

Мельник О. П. – заступник директора з НВР, учитель-методист, учитель української мови та літератури

Вегера А. В. –  учитель-методист, учитель української мови та літератури

Скочиляс Г. І. – старший учитель, учитель української мови та літератури, зарубіжної літератури

Теглівець О. П. – старший учитель, учитель української мови та літератури

Томчук Н. Б. – учитель-методист, учитель зарубіжної літератури

Бусько Т. І. – старший учитель, учитель історії та ОХМ

Воєвода М. О.. – спеціаліст,  учитель історії та правознавства

Мичковська Л. М. – заступник директора з НВР, старший учитель, учитель історії

Методичне об’єднання учителів іноземних мов

Корнова Т. І. – голова М/О, учитель-методист, учитель англійської мови

Кошелєва Г. М.– учитель вищої категорії, учитель англійської мови

Васько С. П. – учитель вищої категорії, учитель англійської мови

Дмитришин М. Л.– учитель ІІ категорії, учитель англійської мови

Савка Т. П. – учитель І категорії, учитель англійської мови

Сінкіна К. В.– учитель ІІ категорії, учитель англійської мови

Самсін О. В. – учитель вищої категорії, учитель французької мови

Сергенюк Г. В.    –  учитель-спеціаліст, учитель французької мови

 

Методичне об’єднання учителів природничо-математичного циклу

Пінчук Г. Б. –  голова М/О, старший учитель, учитель біології

Дзіковська Н. Р. – учитель-методист, учитель географії

Чопик О. Л. – старший учитель, учитель математики

Кондюх Л. М. – старший учитель, учитель математики

Тхір Р. Р.. – спеціаліст, учитель-математики

Сямук І. О. – старший учитель, учитель інформатики

Калитовська Н. Р. – учитель вищої категорії, учитель хімії

Теслюк Н. Ю. –  учитель-методист, учитель біології

Співак І. П. – учитель вищої категорії, учитель фізики

Методичне об’єднання учителів художньо-естетичного та спортивного циклу

Мартинович О. Я. – голова М/О, учитель-методист, учитель образотворчого мистецтва та художньої культури

Цихоцка Г. М. –   ,учитель музики

САвчук М. Й, – спеціаліст, учитель музики

Матійків О. С. – учитель  І   категорії, учитель трудового навчання

Ясеницький Р. О. – старший учитель, учитель трудового навчання та ЗВ

Голеня М. С. – учитель-методист, учитель фізичного навчання

Фоменко М. В.. – учитель ІІ категорії, учитель фізичного навчання

 

Методичне об’єднання учителів початкових класів

Демчук Н. В. – голова М/О,  учитель вищої категорії

Базарницька І.Й. – учитель-методист

Гордійчук Г. Г. – старший учитель

Брилінська Л. А.. – старший учитель

Леськів С. Л – учитель вищої категорії

Мельник О. Г. – учитель І категорії

Найдюк Н. В. – учитель І категорії

Запісоцька О. Г. -спеціаліст,  вихователь ГПД

Калугаряну Л. В. – учитель І категорії, вихователь ГПД

 

Методичне об’єднання класних керівників

Бусько Т. І. -голова М/О, класний керівник V гімназійного класу

Кондюх Л. М. – класний керівник VІІ  гімназійного класу

Балій Л. Л.. – класний керівник VІ гімназійного класу

Кондюх Л. М. – класний керівник V гімназійного класу

ВАсько С. П.. – класний керівник 9 класу

Скочиляс Г. І. – класний керівник ІV гімназійного класу

Теслюк Н. Ю. – класний керівник 8 класу

Матійків О. С. – класний керівник ІІІ  гімназійного класу

Голеня М. С. – класний керівник 7-А класу

Пінчук Г. Б. – класний керівник 7-Б класу

Мартинович О. Я. – класний керівник 6 класу

Вегера А. В. – класний керівник ІІ гімназійного класу

Самсін О. В.. – класний керівник 5класу

Сінкіна К. В. – класний керівник І гімназійного класу