Проекти, у яких бере участь ЧНВК№13

Формування обчислювальних навичок і зокрема навичок усного рахунку – одне з головних завдань, що вирішується у ході навчання дітей у школі.

Уміння рахувати в умі залишається корисною навичкою для сучасної людини, незважаючи на те, що вона володіє всілякими приладами, здатними рахувати за неї. Можливість обходитися без спеціальних пристроїв і в потрібний момент оперативно вирішити поставлену арифметичну задачу – це не єдине застосування даного навику. Крім утилітарного призначення, прийоми усного рахунку дозволяють навчитися організовувати себе в різних життєвих ситуаціях.

У дітей з міцними обчислювальними навичками набагато менше проблем з математикою. Усний рахунок (математичні обчислення, які виконуються без калькулятора, комп’ютера, ручки…) сприяє поглибленню і концентрації уваги учнів, розвиває оперативну пам’ять та логічне мислення дитини, формує прийоми усних обчислень, які активізують розумову діяльність учнів та уміння оперативно дібрати потрібний максимально ефективний конкретній ситуації алгоритм, підвищують швидкість реагування. Саме тому учителі та учні ЧНВК №13 беруть участь у конкурсі з усного математичного рахунку Прангліміне, що проводиться на освітньому сайті Міксіке.

З метою формування української ідентичності , прищеплення учням патріотизму, формування в суспільстві медіакультури, підготовки особистості до безпечної та ефективної взаємодії і сучасної системи мас-медія та протидії зовнішній інформаційній агресії НВК №13 підтримав ініціативу та став учасником регіонального проекту щодо впровадження медіаосвіти.

У 2015-2016 н. р. у нашому закладі впроваджується факультативний курс для учнів початкових класів “Сходинки до медіаграмотності” та “Основи медіаграмотності” у дев’ятих класах.

У наступній презентації скомбінована інформація по цих двох проектах.

міксіке та медіаграмотність from Kusinka